Критерії, що виключають з терапії NanoTherm® Перевірте чи можете Ви претендувати

Важливо

Наступний електронний формуляр розроблений, щоб допомогти пацієнтам отримати початкову інформацію про те, чи може NanoTherm® Therapy (NTT) бути варіантом лікування пухлини мозку у їхньому випадку.

Анкета не передбачає жодної медичної оцінки або прийняття рішення щодо цієї терапії. Придатність до NTT може оцінити тільки фахівець після подання всіх необхідних медичних даних до клінічного центру, вказаного в кінці цього обстеження.

Постачальник цього веб-сайту не несе відповідальності за результати цієї анкети, не вимагає і не архівує жодних особистих даних або інформації про стан здоров’я пацієнта.

далі

Щоб попередньо оцінити, чи можлива терапія NanoTherm® для конкретного пацієнта, спершу перевірте критерії, які перешкоджають її проведенню.

З 2011 року всі компоненти системи терапії NanoTherm® мають європейську сертифікацію СЕ (“European Certification”), а отже, офіційне схвалення терапії NanoTherm® для лікування пухлин головного мозку у всіх країнах Європейського Союзу.

Терапія NanoTherm® передбачає введення в пухлину рідини з магнітними властивостями, яка потім нагрівається за допомогою дуже швидко мінливого магнітного поля. В результаті виробленого тепла ракові клітини руйнуються або сенсибілізуються до подальших методів лікування, таких як променева або хіміотерапія, завдяки чому їх ефективність збільшується. Вкрай важливо, однак, що всі металеві матеріали, розташовані на відстані приблизно 40 см від пухлини мозку, повинні бути видалені або замінені неметалічними матеріалами , оскільки вони також будуть нагріватися.

Наявність у пацієнта металевих елементів , які неможливо видалити або замінити , є одним із критеріїв , що перешкоджає претендувати на терапію NanoTherm ®. Відповіді на наступні запитання дадуть інформацію про можливість проведення терапії.

далі

Чи діагностовано у пацієнта пухлину мозку?

далі

Чи пацієнт повнолітній?

далі

Чи стан здоров’я пацієнта дозволяє його транспортувати?

далі

Чи пацієнтка вагітна?

далі

Будь ласка, вкажіть, чи є у пацієнта будь-який із наведених нижче електронних пристроїв?

далі

Будь ласка, вкажіть, чи є у пацієнта такі металеві матеріали в області голови та шиї:

Металеві матеріали , розташовані в організмі на відстані близько 40 см від пухлини мозку , повинні бути замінені на неметалічні пластикові матеріали , оскільки під час терапії NanoTherm всі металеві матеріали нагрівались би:

далі

Чи є пухлина головного мозку мультифокальною / більше однієї пухлини?

далі

Чи проводив пацієнт лікування Авастіном / Бевацизумабом протягом останніх 6 тижнів?

далі

Дякуємо, що заповнили анкету!

Пацієнт має право на медичну консультацію далі

Щоб домовитись про медичну консультацію будь-ласка надішліть:

 1. поточний неврологічний статус пацієнта,
 2. компакт-диск CD з обстеженням МРТ голови з контрастом (видане не пізніше, ніж 1 місяць) ,
 3. контактні дані
 4. на адресу:

  Секретаріат Кафедри та Клініки Нейрохірургії та Дитячої Нейрохірургії Медичного
  Університету в Любліні
  вул. Jaczewskiego 8,
  20-954 ЛЮБЛІН

  Рішення про початкову кваліфікацію на терапію Nanoterm приймають лікарі-спеціалісти на підставі вищезазначених документів – таких пацієнтів запросять на остаточну кваліфікацію для консультацій у Клініку нейрохірургії Медичного університету в Любліні після того, як домовляться про дату по телефону.

  Впишіть свою електронну адресу щоб отримати вищевказану інформацію:

  * вимагається
  далі

Рішення про початкову кваліфікацію на терапію Nanoterm приймають лікарі-спеціалісти на підставі вищезазначених документів – таких пацієнтів запросять на остаточну кваліфікацію для консультацій у Клініку нейрохірургії Медичного університету в Любліні після того, як домовляться про дату по телефону.

Дякуємо, що заповнили анкету!

Відповідь показує, що пацієнт не може претендувати на Терапію NanoTherm®. Проконсультуйтеся з лікарем спеціалістом щодо інших варіантів лікування.

Якщо ви хочете отримувати інформацію про нові обстеження, введіть нижче свою електронну адресу:
* вимагається